بهترین شرکت ساختمانی

اجرای ویلا سازی ، تعمیر و بازسازی ، مشارکت در ساخت در سراسر کشور

بهترین شرکت ساختمانی

بهترین شرکت ساختمانی

بهترین شرکت ساختمانی

تعداد شرکت های ساختمانی و عمرانی در کشور بسیار زیادند اما بهترین های آن ها کدام است و چه شرکتی عنوان بهترین شرکت ساختمانی را دریافت می کند همانطور که می دانید شرکت های ساختمانی دارای رتبه و گرید مخصوص به خود هستند و این بستگی به میزان مهارتی دارد که شرکت های پیمانکاری و ساختمانی دارند . ما در این نوشته قصد داریم مشخصات شرکت ساختمانی با گرید بالا را شرح دهیم .

رتبه بندی پیمانکاران

هر شرکت ساختمانی و پیمانکاری دارای یک رتبه ی خاصی است رتبه بندی پیمانکاران پنج گرید دارد که شرکتهای پیمانکاری با توجه به ویژگی ها، توانایی و سوابق و امتیازات شرکت خود می توانند موفق به اخذ یک رتبه از ۱ تا ۵ شوند. در اینجا رتبه ی یک بالاترین و بهترین رتبه است و رتبه ی پنجم پایین ترین درجه را دارد .اما نکته ای که در این جا در مورد گرید شرکت باید متذکر شویم این است که گرید اخذ شده ثابت نیست و با توجه به میزان سوابق و امتیازات شرکت قابل ترقی می باشد .

منظور از بهترین شرکت ساختمانی چیست ؟

 شرکت ساختمانی ، شخص حقوقی است که در زمینه ساخت و ساز و امور تاسیساتی که شامل راهسازی ، اسکلت سازی ، ساخت و ساز کلیه ساختمان های اداری ، مسکونی و تجاری فعالیت دارد .این شرکت ها باید دارای افراد متخصص و تحصیل کرده ای باشند تا با درایت کامل یک پروژه را احداث نمایند.هر چه یک شرکت ساختمانی بی نقص تر باشد رتبه بالاتری را به خود اختصاص می دهد البته سوابق شرکت نیز در این زمینه بی تاثیر نخواهد بود .

ویژگی های بهترین شرکت ساختمانی

همانطور که اشاره شد داشتن گرید بالا نشان دهنده این است که شخص حقوقی دارای متخصصین ماهر با توانایی بالا است و توانسته است در بین چندین شرکت به رتبه بالا دسترسی داشته باشد . از .ویژگی های شرکت حقوقی باید به موارد ذیل اشاره کرد :

یکی از ویژگی های شاخص در معرفی بهترین شرکت ساختمانی داشتن طراحان زبده و مهندسان متخصص است که با علم ، مهارت و دانش کافی اقدام به طراحی فضای داخلی و خارجی پروژه های ساختمانی کرده و از ایجاد فضای پرت جلوگیری کنند.

از دیگر ویژگی های یک شرکت پیمانکاری خوب که سبب اخذ گرید بالا می شود صرفه جویی در زمان و هزینه هاست یک شرکت ساختمانی خوب با برنامه ریزی هایی که می کند بهترین ساختمان را با کمترین هزینه احداث و از مخارج بیهوده و اضافی پرهیز می کند .

اگر شرکت ساختمانی پروژه در دست احداث را به موقع  تحویل دهد می توان به عنوان بهترین شرکت ساختمانی معرفی نمود و یکی از ستاره های دریافت گرید بالا را اخذ نماید .یک شرکت با درایت بالا با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی در زمان مقرر پروژه را تحویل می دهد زیرا کلیه موانعی را که ممکن است در این پروژه بوجود آید را پیش بینی و برای آن یک برنامه ای درست و منطقی در پیش گرفته است  . حوادثی نظیر سیل و زلزله و هر چیزی که مانعی برای احداث یک بنا است را یک مدیر مدبر از قبل پیش بینی کرده و یک زمانی برای چنین مواقعی در نظر می گیرد .

داشتن دفتر فنی و مهندسی معتبر به شرکت اعتبار زیادی می بخشد یک شرکت معتبر مهندسی عمرانی با معرفی یک مکانی به عنوان دفتر کلیه قرارداد ها جلسات و برنامه هایی را که قرار است در آن انجام گیرد را در دفتر خود انجام داده تا به اعتبارش افزوده شود .نوع چیدمان در دفتر مهندسی و رفتار کارمندان باید برای دریافت چنین رتبه ای مناسب باشد .

از دیگر ویژگیهای بهترین شرکت ساختمانی ، این است که با اصول و قواعد ایمنی در کار نیز آشنایی کامل داشته و در برابر هر گونه بلایایی ساختمان و همچنین کارگران خود را ایمن سازد کارگران را موظف به داشتن تجهیزات ایمنی نماید بر آنها نظارت کامل داشته باشد و همچنین در حین کار کلیه کارگران را بیمه نماید .

بهترین شرکت ساختمانی شرکتی است که قرارداد معتبر بین کارگر و صاحب کار منعقد کرده باشد و طبق قوانین کار با کارگران خود برخورد کرده و دستمزد کارگران را در موعد مقرر پرداخت نماید .

شرکت ساختمانی معتبر شرکتی است که قبل از انجام پروژه با شرکت های فروش مصالح قرارداد خرید مصالح منعقد نماید تا در حین اجرای پروژه با کمبود و افزایش قیمت ناگهانی مواجه نشود .

خدماتی که شرکت ساختمانی ارائه می دهد چیست ؟

فعالیت شرکت های ساختمانی به موارد بالا ختم نمی شود واقعیت امر این است که شرکت های ساختمانی باید توانایی انجام هر گونه عملیات عمرانی نظیر ساخت و ساز ، تعمیر ، نگهداری ، بازسازی ، نوسازی ، زیر سازی ، خاکبرداری ، گودبرداری ، محوطه سازی ، دیوار کشی ، ساخت شهرک ، انبوه سازی ، برج سازی ، شهرک سازی ، ساخت انواع ویلا ، ساخت استخر های متنوع ، دیوار کشی ، جدول کشی ، جدول گذاری ، شیب بندی ، آرماتور بندی ، ساخت انواع ساره های فلزی ، بتنی و اجرای نمای ساختمان و….را داشته باشد و فعالیت خود را به یک امر اختصاص ندهد. 

چه انتظاری از بهترین شرکت ساختمانی در تهران دارید چیست ؟

همانطور که اشاره شد بهترین شرکت ساختمانی در تهران باید فعالیت خود را محدود به یک امر نکند یک شرکت ساختمانی نمونه شرکتی است که توانایی انجام کلیه امور ساخت و ساز و عمرانی را داشته باشد .

انتظاری که از یک شرکت ساختمانی داریم این است که راهکارهایی برای استفاده بهینه از زمین و موقعیت آن داشته باشد و بتواند در یک زمین با هر متراژی بهترین بهره برداری را داشته باشد .یک شرکت ساختمانی نمونه شرکتی است که با داشتن بهترین نیروی کار از عهده کلیه امور اشاره شده در فوق بر بیاید و با هزینه ای که از قبل برای احداث بنا پیش بینی کرده است بهترین خدمات را ارائه داده و پروژه را در موعدی که در قرار داد عنوان کرده است به موقع تحویل دهد .

از دیگر انتظاراتی که از یک شرکت ساختمانی داریم این است که خود قبل از شروع به ساخت و ساز مالک را از کلیه قوانین ساخت و ساز آگاه نماید و از طرفی خود توانایی انجام کلیه امور مربوط به ساخت و ساز و تامین مواد و مصالح و غیره را داشته باشد .

معرفی بهترین شرکت ساختمانی

شرکت شکوه دماوند یکی از بهترین شرکت های ساختمانی در تهران و البرز است که دارای نیرویی متخصص و با مهارت بالا توانسته است یکی از بهترین شرکت های ساختمانی باشد . این شرکت با انجام چندین پروژه عظیم ساختمانی در تهران و شهرستانهای گیلان ، کرج ، دماوند ، قم ، اراک ، سمنان ، لنگرود ، لاهیجان ، رشت و …سابقه ای درخشان در پرونده خود دارد .شرکت ساختمانی شکوه دماوند متخصص در زمینه احداث شهرک های صنعتی و مسکونی ، احداث برج های تجاری و اداری و مسکونی ، انبوه سازی ، شهرک سازی ، ویلاسازی ، ساخت استخرهای سرپوشیده و سرباز ، ساخت انواع ویلاهای لاکچری ، ساخت انواع سوله ، سازه های فلزی بتنی میباشد .

بهترین شرکت ساختمانی در تهرانبهترین شرکت ساختمانی

چکیده ای از مطالب خوانده شده :

همانطور که اشاره شد بهترین شرکت ساختمانی در تهران و در سراسر دنیا شرکت ساختمانی است که با داشتن خلاقیت و نو آوری بتواند با در اختیار داشتن هر امکاناتی بهترین پروژه را احداث و تحویل دهد و همچنین باید بتواند با استقبال از ایده های جدید و نو در صنعت ساختمان ساری و سرمایه گذاری به جهت گسترش تجارت بهترین خدمات را به مشتریان خود دهد و این امر به راحتی میسر نمی شود مگر آن که شرکت ساختمانی دارای مهارت و درایت باشد .

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید

اینستاگرام ما
تماس مستقیم
09122835498