چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

اجرای ویلا سازی ، تعمیر و بازسازی ، مشارکت در ساخت در سراسر کشور

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

وقتی اسم ویلا را می شنویم زمینی با متراژ حداقل 1000متر یک استخر بزرگ در وسط ، درختان میوه و غیره و غیره ؛ را در ذهن خود تجسم می کنیم. ما در این نوشته قصد داریم روش ساخت ویلای نقلی در زمینی با متراژ کم با کیفیت بسیار بالا آموزش دهیم. با تجربیات چندین ساله از شغل خود خواهیم آموخت چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم ؟

زندگی کردن در خانه های شهری با دود کارخانه ها و ماشین ها زندگی را برای همه طاقت فرسا ساخته است .همه ما در هر سنی که باشیم از زندگی شهری دیر یا زود خسته می شویم و دلمان می خواهد مدتی هر چند کوتاه در یک جای دنج سپری کنیم .

گرانی زمین و نداشتن توان مالی بالا باعث نمی شود که ما به آرزوهایمان دست پیدا نکنیم . شاید در توانتان نباشد ویلایی با متراژ 5000متر مربع داشته باشید ولی با داشتن یک زمین کوچک 200متری نیز می توان ویلایی بسیار شیک و مدرن ساخت.

 

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم :

برای ساختن ویلا باید به یک سری نکات نیز توجه نمایید برخی از این نکات شاید در ابتدای امر به چشم نیاید اما حتی ممکن است در دراز مدت پی به آن ببرید و از خواندن این مقاله و توجه کردن به نکات ریز و درشت آن خوشحال باشید .

اگر قصد ساخت ویلا در یک زمین کوچک را دارید باید سلسله مراتب زیر را دنبال نمایید .

انتخاب یک زمین مناسب به اندازه توان مالی

برای ساخت یک ویلا نیاز به زمینی داریم که متناسب با توان مالی ما باشد . در یک کوهستان ، جنگل ، رودخانه و هر جای خوش آب و هوا میتواند حال ما را خوب کند.

خرید زمین از شما ساخت ویلای نقلی و کوچک از تیم ویلاسازان دماوند .

همانطور که در بالا نیز اشاره شد ساخت ویلا در زمین کوچک نیز امکان پذیر است هنگام ساخت ویلای نقلی باید از کلیه مکان های آن برای استفاده بهره مند شد .ویلا را باید در مکانی بنا کرد که حداکثر نور را در طول شبانه روز داشته باشد تا فضا کوچک و افسرده کننده به نظر نیاید.

گام به گام خرید زمین تا ساخت ویلای نقلی

تجزیه و تحلیل بودجه

برای ساخت ویلا در یک زمین کوچک باید میزان بودجه و هزینه هایی که باید برای ساخت چنین ویلایی انجام شود را بررسی کنید .به پیشنهاد ما بهتر است میزان بودجه برای ساخت چنین ویلایی را 20% بیشتر از ساخت ساختمان در چنین بنایی در نظر بگیرید این مقدار برای آن است نتیجه ی بهتری از ساخت ویلا داشته باشید ممکن است این هزینه اضافی مورد استفاده قرار نگیرد اما در نظر گرفتن آن میت واند برایتان مفید باشد.

 

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

استخدام مهندس و معمار دوره دیده

اگر می خواهید یک ویلای رویایی در یک زمین کوچک بنا کنید نیاز به مهارت یک مهندس و معمار دوره دیده و ماهر دارید گه با مهارتی که دارد یک بهشت برایتان بسازد . معمار قبل از نقشه کشی از نیازهایتان در باره ساخت ویلا باید مطلع شود و بتواند از سانت به سانت فضا بهترین استفاده را کند .

پیمانکاران و مهندسان دوره دیده می توانند به شما مشاوره دهند که چه ویلایی بسازید تا نیاز های خود و خانواده شما و احیانا مهمانانتان را برطرف نمایید.

از مهندسان خود بخواهید برای سیم کشی برق و تهیه هوا و کانال های گرمایشی و خنک کننده از پیمانکار مناسبی استفاده کنند تا کیفیت کار شما بالا رود .

عایق کاری گامی مهم برای کنترل دمای ویلا و پایین نگه داشتن هزینه های گرمایشی و خنک کننده دارد  پیمانکار شما معمولاً دیوارهای بیرونی و مناطق اطراف زیرزمین، فضاهای خزیدن یا اتاق زیر شیروانی را عایق بندی می کند.

استفاده از حداکثر نور طبیعی

نور طبیعی می تواند حال شما را خوب کند ویلا را طوری طراحی کنید که از نور طبیعی بیشترین بهره را ببرید .

 

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

استخدام طراحان دکوراسیون داخلی 

به نظر شما چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم ؟ در پاسخ باید بگیوییم برای ساخت ویلای نقلی در یک زمین با متراژ کم لارم است به این نکته نیز توجه کنید که با توجه به فضای کمی که در اختیار دارید باید اتاق ، سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه و لوازم ضروری را نیز در ویلا قرار دهید طراحان دکوراسیون با توجه به فضای داخلی ویلا ، برای شما بهترین و شیکترین مکان را خلق می کنند ،

شرکت ساختمانی شکوه دماوند

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

نکاتی مهمی که باید در زمان اقامت در ویلا به آن ها توجه شود:

لازم به ذکر است به این نکته اشاره کنیم که زندگی آپارتمانی با زندگی در ویلا متفاوت است .مدیریت و نظارت مداوم بر سیستم های گرمایشی و سرمایشی ،خرابی لوله ها ، سیم کشی برق ها و غیره و غیره در خانه های مسکونی  بیشتر از ویلا است بنابراین ممکن است به هیچ کدام از موارد یاد شده در خانه های ویلایی توجهی نشود .درست است که شما در ویلایتان برای مدت کوتاهی اقامت می کنید اما این مساله را در نظر بگیرید که حفظ امنیت و سلامت خانواده شما به عهده شما است.

*اگر در خانه فرزندی کوچک دارید قراردادن حفاظ در اطراف استخر از ضروریات است تا از خطر سقوط فرزندتان در استخر و خفگی جلوگیری نمایید.

*پله های ویلا را حتما با نرده و یا پانل های جداکننده جدا کنید .

*سیستم گرمایشی و سرمایشی ویلای خود را با دقت بالا انتخاب کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

*سیستم روشنایی مناسب و ایمنی در ویلای خود به کار ببرید .

اگر در ساخت ویلا به نکات امنیتی و ساختمان سازی توجه شود مدت اقامت می تواند تبدیل به زیباترین لحظه برایتان شود.

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

 

ویلا و سرمایه گذاری

بیشتر افرادی که تصمیم به ساخت ویلا می گیرند هرگز این احتمال را نمی دهند ممکن است آن را به فروش برسانند بنابراین با احداث یک دستگاه ویلا و صرف هزینه ، ویلایی غیر قابل فروش را می سازند . ما به عنوان متخصص از شما می خواهیم قبل از آنکه اقدام به ساخت و ساز نمایید به این نکته مهم نیز توجه نمایید که امکان دارد در چند سال آینده ویلا را به فروش برسانیم پس با دید سرمایه گذاری به آن بنگرید .

ساخت خانه ویلایی با طراحی نامناسب امکان فروش آن را به حداقل می رساند بنابراین قبل از خرید زمین برای احداث ویلا موقعیت مکانی آن را به دقت بررسی نمایید .با دقت بالایی اتاق ها را بنا کنید و با حداقل هزینه بهترین ویلا را برای سرمایه گذاری احداث نمایید .

 

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

سخن پایانی

در پایان بحث یادآور می شویم قبل از خرید هر نوع زمینی برای احداث ویلا به موقعیت محلی آن توجه کنید قبل از اقدام به ساخت و ساز حتما با مشاورین متخصص مشورت کنید و هنگام ساخت بنا حداقل هزینه را صرف بهترین ویلا کنید هرچند ویلایی نقلی باشد .جهت مشاوره درباره ساخت ویلا و (چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم ) ، مشارکت در ساخت ویلا  با متخصصین ما در شرکت ویلا سازان دماوند 09122835498 محمد محمدی تماس حاصل فرمایید .

 

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

چگونه در یک زمین کوچک ویلا بسازیم

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید

اینستاگرام ما
تماس مستقیم
09122835498